Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, iż na rozmowę z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej dzielnicy Krakowa, jak również pozostałych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą przede wszystkim osoby, które posiadają kredyty we frankach bądź polisolokaty. Są to także właściciele spółek i firm, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria ma szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z instytucjami finansowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pośród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania lub unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.