Pracownia architektoniczna

Zdobądź więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków na barteksitarski.pl.

Na pewno chcesz, by w Twoim nowym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych ofert nie powinno być jednak skomplikowane – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy projekt. Jakie wyjście będzie korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W sieci w parę chwil znajdziesz wiele projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny dokument. Ich najważniejszą zaletą jest niewątpliwie cena – najprostsze projekty kupimy jedynie za za trochę więcej, niż dwa tysiące PLN. Oprócz tego jest to idealna opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród innych nieruchomości. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go sporządzi, projektant zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek się przygotować?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo droższy niż gotowy – osoby, które się na niego zdecydują powinni liczyć się z wydatkiem rzędu dwustu złotych za m2.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]