dennica nierdzewna, armatura kwasoodporna

Z czego wykonana jest dennica nierdzewna?

Stal nierdzewna znajduje ogromne zastosowanie w różnych dziedzinach życia. Robione są z niej części niezbędne w czasie robót remontowych, rzeczy do domu, znajduje także zastosowanie w przemyśle. Bardzo często wykorzystywana jest dennica nierdzewna. Do czego służy i z jakich rodzajów stali jest wytwarzana?

Dennica nierdzewna – koszykowe, płaskie oraz specjalne

Dennica nierdzewna jest elementem bardzo często stosowanym w zakładach produkcyjnych. Wchodzi w skład zbiorników ciśnieniowych oraz innych kontenerów stałych lub transportowych. Na rynku możemy dostać różne rodzaje dennic nierdzewnych, m.in. stożkowe, specjalne lub kwasoodporne. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, ponieważ wyprodukowano je z antykorozyjnego składnika – stali nierdzewnej typu P355GH, S235 lub OH18N9T. Dennice nierdzewne zabezpieczone są specjalną powłoką nierdzewną, a ich rogi są bardzo często fazowane. Elementy te muszą również być zgodne z rozmaitymi normami, np. PN-69/M-35413 czy DIN 28011.

Dennica nierdzewna – gdzie nabyć nietypowy profil

Na rynku możemy dostać różne profile dennic nierdzewnych, od 600 do 6000 mm średnicy. W jakich sklepach najlepiej zaopatrywać się w takie ogniwa? Szeroki wybór oferują internetowe witryny zakupowe. Oferowane tam dennice nierdzewne świetnie się sprawdzą. A może chcesz kupić nietypowy wymiar? W sklepie internetowym na pewno dostaniesz odpowiedni model dennicy nierdzewnej. Warto korzystać z takich rozwiązań, ponieważ są one niezwykle komfortowe. Sklepy online oferują ogromny asortyment i atrakcyjne ceny.

Kontakt:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]