Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Więcej informacji o Flobo uzyskasz tu.

Biznesmeni cały czas szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych małych, które każdego miesiąca obsługują jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, wobec tego znakomicie zda egzamin w uczelniach prywatnych lub językowych, czyli tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]