Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Aktualna oferta wypraw górskich.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym dobrze przygotowane i bezpieczne eskapady nadzorowane przez wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Planujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym zrealizować marzenia oraz poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Firma angażuje zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy oraz Dolomity.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]