lekcje tenisa Kraków, nauka tenisa Kraków

Nie tylko fitness – o lekcjach tenisa

Obecnie jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego dnia jest uprawianie sportu. Modne stają się szczególnie lekcje tenisa, które wspaniale wspomagają kondycję oraz wzmacniają układ immunologiczny. Sprawdźmy jakie pożytki przynosi ten rodzaj wysiłku fizycznego.

Popraw siłę organizmu na lekcjach tenisa

Systematyczne lekcje na korcie przede wszystkim wzmocnią tkankę mięśniową i zagwarantują dużą siłę fizyczną. Dodatkowym walorem jest poprawa zwinności ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Warto nadmienić, że wyczynowe lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla osób starszych, ale także dla najmłodszych. Jeśli chcemy na poważnie zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, warto zapisać je od najmłodszych lat na odpowiednie zajęcia sportowe. To spowoduje, że nasza pociecha ekspresowo zacznie zwyciężać mniejsze i większe turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – najlepsze korty w Polsce

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko młode talenty. Również dorośli mogą odnaleźć się na korcie. Warto wziąć udział w szkoleniu z nauczycielem, który nauczy nas podstawowych podań oraz poinstruuje jak należy wykonywać bekhend. Potencjalni zwycięzcy kształceni są w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie lekcje tenisa są najpopularniejsze. Zwróćmy uwagę na to, że nie liczy się poziom sprawności fizycznej, ale naturalne predyspozycje i nasza indywidualna determinacja. Kiedy ćwiczymy amatorsko, myślmy po prostu o czerpaniu radości z uprawiania sportu.

Kontakt:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]