Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Uzyskaj więcej informacji o ofercie dystrybutora motoreduktorów na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory i przekładnie od renomowanych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy wyposażenia medycznego, a dzięki możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]