Kabel koncentryczny – aby telewizor działał sprawnie

Jeśli chcesz zamówić kabel koncentryczny, koniecznie wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Kable-telekomunikacyjne/Kable-koncentryczne

W większości domów znaleźć można odbiornik telewizyjny. Znaczna część z nas lubi od czasu do czasu obejrzeć ciekawy dokument bądź dobrej jakości serwis informacyjny. Aby jednak odbieranie programów było możliwe, konieczne jest zamontowanie solidnego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu na przykład kable koncentryczne, które aktualnie znajdziemy bez żadnych problemów w sklepach mających w swojej ofercie artykuły do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – podstawowe parametry

W sprzedaży znaleźć można dzisiaj najróżniejsze kable koncentryczne, które cechują się nieco odmiennymi właściwościami. Podstawowy podział wyróżnia kable koncentryczne zewnętrzne i wewnętrzne. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny z całą pewnością musi zwrócić uwagę na jego istotne właściwości. Znaczenie mają dopasowanie i tłumienie, które gwarantuje odbiór telewizji na naprawdę doskonałym poziomie. Dobrym produktem są kable wytworzone w technologii Tri–Shield. Jej wykorzystanie powoduje, że przewód wyróżnia się doskonałym poziomem i chroni sygnał przed zakłóceniami zewnętrznymi, które mogą znacząco zmniejszać jakość obrazu. Kable koncentryczne przodujących marek świetnie sprawdzą się w rozbudowie, ale też podczas modernizacji sieci telewizyjnych zarówno niewielkich, jak i popularnych operatorów. Większość kabli koncentrycznych wyprodukowana jest zgodnie z wyśrubowanymi wytycznymi produkcji. Na skutek tego odchyły parametrów w przypadku takich kabli są zwykle bardzo małe bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego typu elementy stosuje się do jego wykonania?

Kable koncentryczne stanowią połączenie materiałów różnego typu. Zazwyczaj rdzeń produkowany jest z miedzi. Miedź jest materiałem cechującym się trwałością, który nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach używania. W przypadku kabli , które przeznaczone są do montowania na zewnątrz budynków, do wyprodukowania płaszcza stosuje się materiały odporne na działanie niekorzystnych czynników pogodowych.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]