Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Znajdź skrzynkę telekomunikacyjną.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle funkcjonalne. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – funkcjonalna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego metalu i mieć odpowiednie wycięcia, które wspomagają wentylację oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. Na rynku znajdziemy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi cechować się odpornością na ingerencje osób niepowołanych, a także urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kable telekomunikacyjne – na przykład skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia można zainstalować np. na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Priorytetowym składnikiem jest również ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do wnętrza szafki. Specjalne zasuwy świetnie spełniają swoją rolę. To istotne również w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Należy pamiętać również o uporządkowaniu przewodów – do tego celu montuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dostosujemy je do naszych potrzeb.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]