Akcesoria i biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Swarovski biżuteria. Uzyskaj więcej informacji

Kryształy wyglądają wprawdzie świetnie, jednak nie wszyscy mogą pozwolić sobie na ich zakup. Szczęśliwie w salonach złotniczych znajdziemy również tańsze alternatywy dla tych kamieni. Największym uznaniem cieszą się na pewno kryształki Swarovskiego. Tradycja ich wytwarzania sięga dziewiętnastego stulecia, gdy Daniel Swarovski opracował maszynę do szlifowania szkła ołowiowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego ceniona jest w prawie wszystkich państwach. A kryształki spotyka się zarówno w pierścionkach, jak i smartfonach lub też na obuwiu.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – jak się ją robi?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło ołowiowe. Technologia ich wytwarzania jest tajna – wiemy jedynie, że wykorzystuje się w tym celu dedykowane maszyny, a wszystko przebiega w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest o wiele lżejsza od naturalnego kamienia. Na tle konkurencji wyróżnia się zwłaszcza precyzyjnym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina naturalne kryształy.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – więcej niż kolczyki?

Firma wytwarza też inne wyroby – dostarcza kryształki wytwórcom elektroniki lub lamp. Należy też dodać, iż Swarovski jest dostawcą lornetek oraz odblasków – na przykład tych, jakie wykorzystywane są w krajowych tablicach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki czy broszki – są flagowym i najbardziej popularnym produktem tej firmy. Można je kupić w markowych sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach online, które posiadają niezaprzeczalnie szerszy ich wybór.