Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Chcesz zamówić wiszące kolczyki? Wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace.

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych typów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – rosnącym od lat popytem cieszą się również pośród panów, przede wszystkim tych lubiących styl alternatywny. Nie można jednakże kwestionować, że przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii wytwarzana jest dla kobiet. Niezwykle porywające są szczególnie wiszące kolczyki. Są one bardziej zauważalne i tym samym w większym stopniu oddziałują na to, jak inni odbierają naszą stylizację. To powoduje, że cieszą się ogromną popularnością wśród pań w różnym wieku i noszących się w odmiennych stylach. Ogromna różnorodność kolczyków wiszących pozwala dobrać je w gruncie rzeczy do dowolnej stylizacji. Jak jednak dobrać kolczyki wiszące pasujące do danej okazji? Na które ich aspekty winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – mogą mieć wpływ na postrzeganie twarzy

Długość kolczyków i ich kształt to cechy w głównej mierze rzutują na to, jak ostatecznie będzie widziana nasza twarz, zatem należy wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Krótsze kolczyki wiszące powodują, iż twarz zdaje się być bardziej krągła, z kolei te dłuższe (w sklepach znajdziemy takie o długości nawet 7-8 cm) przedłużają ją. Tu duże znacznie ma również kształt kolczyków. Podłużne przyczyniają się do wysmuklenia owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz na odwrót. W sprzedaży dostaniemy też kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo odbioru kształtu naszego oblicza – tutaj koniecznie winniśmy napomknąć przykładowo o kolczykach w kształcie kropli wody.

Nie łącz wiszących kolczyków z masywną biżuterią

Szukając wiszących kolczyków dobrze dobranych do konkretnego stroju trzeba pamiętać, że są one nader wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc wywołać odczucie pretensjonalności. Zatem najlepiej unikać noszenia ich do grubych zegarków, bransolet bądź kolii. Kolczyki wiszące będą natomiast wyglądały wspaniale, gdy w kreacji zostaną najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż będą tworzyć spójną całość z butami, fryzurą oraz sukienką.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]