sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Jakie usługi świadczy jubiler?

Wraz z rozkwitem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, wciąż jest wiele produktów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotej broszki, wisiorka czy pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny albo zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie zrobi nowy. Innym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Inne usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także pełnią dodatkowe usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kryształek z kolczyka, złotnik szybko i sprawnie naprawi go w swoim warsztacie. Przerobi też obwód bransoletki, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku gratulacje, datę, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś unikatowy podarunek, albo mamy własny pomysł na naszyjnik bądź sygnet, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]