Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

Kolczyki bigle. Dowiedz się więcej na https://www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale również względy praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie na pewno nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego kupując biżuterię warto dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty czy bigle. Które z nich będą trafionym pomysłem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o lekko kanciastej twarzy – są wysokie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się również prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy oczywiście zaznaczyć, iż klientki o trochę odmiennej buzi także mogą nosić kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać odpowiedni model.

Kamienie na biglach z ozdobnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych kamieni – to zależne jest od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie warto wybrać? To rzecz naszych preferencji – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej zda egzamin kamień syntetyczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]