Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Kolczyki kupisz na www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej kupowanych przez panie elementów. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy w czym leży tajemnica, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione kosztownymi klejnotami albo zupełnie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie powodują uczuleń skóry, co często występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz technikę ich wykonania – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki musimy dokładnie oczyszczać i systematycznie eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby stale wyglądały nienagannie. Powinno się wycierać je często delikatną szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki mocno podrażniają miękką strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób jest bez wątpienia w e-sklepach, które proponują ekspresowe doręczenie i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane panie domu.