Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Zainteresowany srebrna biżuteria sklep internetowy? Skieruj się tutaj

Jest z nami od wieków i pomimo pojawienia się różnych nowych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż pełni tę samą funkcję – jest pewnego rodzaju ozdobą człowieka i pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię tak samo często noszą panie i panowie, maluchy oraz dorośli, ludzie z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu powinieneś wybrać srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej używanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro posłuży wiele lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować albo pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]