Srebrne wisiorki

Jeśli szukasz wisiorków ze srebra, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety tylko nieliczne z nas mogą zafundować sobie luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na grubość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu itp.), albo też imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór jest również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]