kolczyki srebrne, kolczyki ze srebra, srebrne kolczyki

Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Srebro to najpopularniejszy wśród wytwórców biżuterii surowiec. Nie powinno to oczywiście zaskakiwać, bo rzeczywiście posiada wiele zalet. Jego ceny są o wiele niższe niż żółtego kruszcu, a jest metalem szlachetnym, więc nie rdzewieje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są oprócz tego lubiane ze względu na komfort ich noszenia – znacznie zmniejszają bowiem ryzyko wystąpienia infekcji. Jako iż są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla poszukujących niestarzejącej się oraz solidnej biżuterii, warto napisać parę zdań na temat tego, gdzie je nabyć oraz jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w jakim sklepie?

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy wyszukamy coś dla siebie – tak zwolennicy sprawdzonych rozwiązań, jak i panie, które lubią raczej oryginalne projekty. Przed wyborem danych kolczyków dobrze więc zorientować się, co proponują nam poszczególni sprzedawcy. Najlepszym rozwiązaniem na pewno będzie kupno w internecie – tym bardziej, kiedy zależy nam na znalezieniu niebanalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki?

Mimo wielu plusów, srebro wykazuje również słabsze strony. Najistotniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po pewnym czasie czernieją. Możemy do tego nie dopuścić często czyszcząc je specjalnymi środkami i trzymając w bezpiecznych pojemnikach. Nigdy nie wykorzystujmy jednak do ich czyszczenia detergentów, bo mogą uszkodzić ich powierzchnię.