Wyjątkowa biżuteria z koralem

Jeśli szukasz biżuterii z koralem, skieruj się na tę stronę.

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, uznawany jest za symbol siły i bogactwa. Wierzy się, iż kamień korala chroni przed negatywną energią i działa hamująco na wzbudzone emocje. Koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala często występuje w barwach białych, czerwonych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie , wolne od stresu.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]