Wyjątkowe kolczyki z koralem

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki z koralem

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od wielu wieków. Mówi się, że zmniejszają panikę. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada także właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z korali pasują niemal do wszystkiego i nigdy nie są ani za bardzo ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki typ biżuterii można wkładać codziennie, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawie ze zwiewną spódnicą doda Ci wdzięku.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]