pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Powszechność internetu oraz komfort wykorzystania go do wyszperania potrzebnych towarów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie oznacza, iż klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, świadczących usługi tylko w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług korzystają głównie z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnego miasta, np. “sklep odzieżowy kraków”, “hotel kraków” lub “malarz kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, przebywającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. Przez ten czas na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozbudowę treści, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]