Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z fotografem Google

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Żeby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły przygotowania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może także reklamować się specjalnym logo, które informuje, że ma on odpowiednie kwalifikacje i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]