Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Na www.fotografsv.pl otrzymasz kompleksową pomoc fachowców w zakresie sporządzania panoram sferycznych wnętrza firmy.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń lokali usługowych czy zakładów pracy. Zwykle widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii generuje doznanie osobistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na odwiedzenie lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego rodzaju wykonuje się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – wyróżnij swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na reklamę własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości prezentacji pomieszczeń hotelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej intrygująca i pozwala wnikliwie poznać konkretne punktem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy biznes, który opiera się na atrakcyjnych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli pragniemy zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Do opracowania panoram sferycznych zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie panoramy sferycznej, choć w teorii można zrealizować na własną rękę, niemniej jednak do celów reklamowych rekomenduje się zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania najlepszej jakości fotografii, które oprócz tego będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]