Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Pełna oferta kursu modelowania 3D znajduje się w tym miejscu.

Świat grafiki nieustannie się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie ogromnych kosztów – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nieraz jest niezmiernie frustrujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim osobom, które niedawno poznali Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają poprawy i podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby przebiegał on w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji jak i profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i cenioną przede wszystkim w branży gier komputerowych, filmowej i projektowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym dużo perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu miłośnicy animacji oraz artyści chcący rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności czy też odkryć nowe formy ekspresji.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]