Wybierz termin, miejsce i atrakcje – egzotyczne podróże szyte na miarę

Podróże szyte na miarę - dowiedz się więcej o ofercie na www.relaksmisja.com

Podróże rozluźniają, pomagają odciąć się od codziennego zgiełku, wpajają nam poszanowanie dla innych kultur i narodowości oraz kształcą imaginację. Najbardziej odciskają się w pamięci te, które wiodą nas w odległe miejsca, kompletnie inne od naszych polskich realiów. I choć nie wszyscy mają naturę wagabundy, każdy powinien co najmniej raz w swoim w życiu wyjechać w egzotyczną wyprawę do dowolnego orientalnego kraju.

Wyprawy egzotyczne zamiast szablonowych wczasów

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej jest kwestią trudną. Z tej właśnie przyczyny zwyczajny turysta sięga po pomoc biur podróży. Posiadają one w swojej ofercie jednak przeważnie mało oryginalne wczasy w nadmorskich kurortach, wczasy odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, a ich harmonogram na ogół nie uwzględnia odwiedzania atrakcji turystycznych danej miejscowości. Jeżeli pragniesz naprawdę unikalnej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem indywidualnych wymogów zamawiającego. Po uzgodnieniu z klientem miejsca, terminu wyjazdu i kosztu podróży, biuro rezerwuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, jak również przygotowuje szczegółowy plan wczasów. Dodatkowo biuro daje też garść ważnych porad podróżniczych, czyli co warto zobaczyć, gdzie kupić najsmaczniejszy posiłek, którą plażę wybrać oraz sygnalizuje na co zwracać uwagę w odwiedzanym kraju.

Wyprawy egzotyczne dla nowożeńców i rodzin z dziećmi

Nieważne jaki typ wypraw wolimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy znajdą coś dla siebie. Młode małżeństwa mogą spędzić miesiąc miodowy leżąc na plażach Indonezji albo Fiji – to idealne destynacje na podróż poślubną. Dla sympatyków słodkiego wypoczynku biuro znalazło doskonałe miejsca w Tajlandii, Filipinach czy Meksyku. Z kolei osoby pełne energii mogą zobaczyć lwy i zebry w trakcie safari w Zanzibarze, podziwiać monumentalną Lwią Skałę na Sri Lance, kibicować sportowcom na turnieju Rolanda Garrosa bądź badać podziemną rzekę na Filipinach. Nie brak też propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z dziećmi.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Kontakt:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]