Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Kup gąsior na wino

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]