Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Skieruj się tu, aby kupić blachę trapezową dachową.

Blachy trapezowe dachowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – niedroga i mocna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też doskonale prezentować się jako uwieńczenie składów, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08