Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Potrzebujesz blach na rąbek stojący? Zobacz tutaj

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto ich używać? Prezentujemy blachy na rąbek i sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – odporność oraz estetyka

Panele dachowe na rąbek doskonale łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze uznanie. Pięknie wyglądającą i trwałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest zmiana paneli dachowych, jak i współczesnych domach. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko oraz bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, mocne oraz świetnie komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą, która zapewnia osłonę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. deszcz i śnieg oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych modelach, co pozwala na dobranie jej do potrzeb różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do redukcji wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08