CadXpert – szeroki wybór drukarek 3D najlepszych producentów

Poznaj pełny asortyment sklepu z drukarkami 3D.

Jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM i SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, PolyJet, DMLS oraz FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę sprzętu do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D i więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także materiały specjalistyczne, jak np.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF i inne (dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Poza akcesoriami oraz materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert posiada również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla profesjonalistów, przedsiębiorców i amatorów

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów różnych branż (sprzęt firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z rzeczoznawcami możliwości techniczne dowolnego aparatu z oferty CadXpert, swoje projekty czy są po prostu zaciekawieni procesem wydruku przestrzennego, powinni przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert zapewnia także szeroką obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne oraz merytoryczne, szkolenie pracowników w obsłudze nabytych sprzętów czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jakie są ceny narzędzi do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, iż już nieduża albo średniej wielkości firma może je zakupić. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego szybko się zwróci – w przypadku branż, jak między innymi motoryzacja, odlewnictwo, stomatologia czy medycyna, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor urządzeń do drukowania 3D dynamicznie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się pionierskie technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno było stać jedynie gigantyczne korporacje. W dzisiejszych czasach – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Narzędzia do druku 3D są nieprzerwanie rozwijane i ulepszane, z miesiąca na miesiąc spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]