maseczka z przyłbicą, maseczka wielokrotnego użytku

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, całkowicie przeistoczyła nasze relacje z innymi ludźmi i bieg życia. Normy dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze określonych środków, których zadaniem jest chronić nas przed realnym ryzykiem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do urzędu bądź apteki, gdzie zwykle przebywamy w większym skupisku ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli trudno nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Komfortowa maseczka wielokrotnego użytku w postaci ochronnej przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maseczki z bawełny są niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem w trakcie ich używania, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos i usta, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi atutami są solidność, komfort oraz niewielka waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również czyścić ręcznie (aż do 30 razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, ale i komfort. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maski w trakcie wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co na pewno uznają za atut ludzie młodzi.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]