Ekspres do kawy Nivona – przygotuj aromatyczny napój jak barista

Kawa to smaczny przysmak, którym od tysięcy lat cieszą się całe pokolenia jej zwolenników. Wielu ludzi nie potrafi sobie wyobrazić dnia bez choćby małej jej filiżanki, a są i tacy, którzy piją ją nawet bez ustanku. Na ogół wystarczy im kawa rozpuszczalna, jednakże najwięksi sympatycy kawy sięgają po nią w ziarnach i nieprzerwanie szukają profesjonalnych sprzętów, które pozwolą im wyzwolić z nich cały aromat. Z myślą o nich powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – wysokiej klasy urządzenie za przystępną cenę

Mimo że Nivona jest dość nową marką (powstała w 2005 r.), to wyraźnie zaznaczyła już swoją obecność na rynku wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z opracowaniem kolejnych ekspresów zdobywa sobie coraz większe uznanie znawców kawy, głównie za sprawą tego, iż wytwarza w pełni profesjonalne urządzenia w wyjątkowo rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżniają się gustownym wyglądem, utrzymanym w stonowanej kolorystyce szarości, czerni i bieli. Dzięki temu znakomicie wpasują się zarówno do biur oraz restauracji, jak i do kuchni naszych mieszkań. I pomimo iż posiadają wiele funkcji, są to urządzenia stosunkowo nieskomplikowane w eksploatacji, z którym nie przysporzy problemów swoim użytkownikom.

Ciekawe funkcje ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy do kawy marki Nivona mają wiele interesujących funkcji. Część z nich, m.in. modele NICR 769 oraz NICR 789 można połączyć z Bluetooth i w ten sposób zarządzać nimi z poziomu tabletu. Ekspresy do kawy Nivona posiadają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć ze skruszonych ziaren ich intensywny smak. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapisanie preferowanych ustawień przyrządzania naparu. Przy użyciu opcji Easy-Spumatore (obecnej np. w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka zrobimy smakowitą piankę do latte macchiato. Co najważniejsze, urządzenia marki Nivona można bardzo łatwo zachować w czystości.