Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Etykiety na wódkę weselną kupisz na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej początku jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na wesele, osiemnastkę lub urodziny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale także dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednakże taka butelka z alkoholem może także stać się w fajną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach nowożeńców czy miejscu i dniu ślubu. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych kolorach oraz wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu imieninowym.

Oznaczaj swoje alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie robisz wina, soki bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]