Gdy lakier już nie wystarcza – o ozdobach i pyłkach do paznokci

Sprawdź, gdzie kupić ozdoby do paznokci.

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest łatwe. W rzeczywistości to trudna praca, która wymaga stosownych zdolności oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Pięknie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki stają się źródłem autentycznej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – zwiększ możliwości ozdabiania

Do ozdabiania paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko zwykły lakier. Warto jednak pamiętać, że samym lakierem nie osiągniemy naprawdę pięknych efektów. Te są możliwe wyłącznie przy użyciu pomocniczych środków, jak np. pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to m.in. dowolnie wybrany wzorek, metaliczny połysk czy lustrzane odbicie. Poza pyłkami, producenci oferują też ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających uzyskanie efektu hologramu.

Które firmy oferują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe dodatki nadające im wyjątkowy wygląd znajdziemy w ofercie wielu marek, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Victoria Vynn, ChiodoPro, ABA Group, Indigo, Lit Cosmetics, Paese, Silcare oraz Maestro.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]