Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Po więcej informacji o Lavazza A Modo Mio kapsułki kliknij tu.

Firm wytwarzających kawę są setki, jednak Lavazza nieustannie pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki sklep, gdzie mielono ziarna kawowca i wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Szybko zdobyły one serca obywateli miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich mieszanek, ustanawiając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy zajmuje zaledwie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tę markę. Obecnie w sprzedaży nabyć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale nadal cechują się głębokim aromatem.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do szeregu modnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno kawy będące pyszną mieszanką arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Avarizia Delicato czy Napoli Ristretto), jak i napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), czekolady (Mokaccino) oraz kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]