Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Chcesz kupić kontenery stalowe? Kliknij tutaj

Nie wszystkie śmieci mogą trafić do koszy na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to zwłaszcza tych, które powstają w trakcie różnych remontów i prac budowlanych, jak również odrzutów przemysłowych. Należy je transportować do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu wypadkach mogą jednakże wyniknąć problemy związane z składowaniem oraz przewozem śmieci. Aby się przed nimi ustrzec, warto wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przeznaczone do przechowywania i przewozu gruzu, opakowań, starych mebli i pokrewnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są również kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (m.in. tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są także niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, jak trociny, wióry metalowe czy granulaty. Proces ich załadunku ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, wyposażone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami usług producentów kontenerów stalowych są różne firmy. Wśród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic, a także wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy oferujące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach i gruzu. Udostępniają je one swoim klientom, a po wypełnieniu transportują do punktu legalnego ich składowania bądź utylizacji.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]