Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Potrzebujesz shuttersów? Sprawdź https://skyshutters.pl.

Urządzając dom, na ogół nie przeznacza się wiele czasu na dekorację okien. Zazwyczaj decyzja pada na szablonowe aranżacje, czyli firany i zasłony, które czasami łączone są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze inne mało znane w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Z czego wytwarzane są shuttersy

Nadrzędną cechą shuttersów (lub też po polsku – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się i można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb domowników. Producenci wykonują je z płyt pilśniowych, PCV, a także z listw drewnianych. Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jednakże tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w polskim budownictwie spotyka się wciąż dość rzadko, ale większa część z nas zapewne rozpoznaje je z ekranu telewizora lub kina, bowiem te okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w Australii i Afryce Południowej.

Zalety wewnętrznych okiennic typu shutters

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko wspaniale wyglądają, lecz mają również przydatne funkcje. Za ich pomocą można w pasywny sposób kontrolować użycie padającego światła: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a w zimne – zapobiegać ucieczce ciepłego powietrza. Shuttersy świetnie komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i nie ma zazwyczaj przeszkód, by założyć je na zdecydowanej większości okien. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli np. rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezwykle gustowny wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości domu. Warto również uwydatnić, że ustawienie lameli shuttersów jest ustawia się bez użycia żyłek, co właściciele psotliwych zwierząt oraz rodzice małych dzieci, które mogłyby wplątać się sterczące łańcuszki, uznają zapewne za dodatkowy plus.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]