Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Więcej o celebrytkach.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to kółeczko pełne albo z otworem, gwiazda, serduszko, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Kobiety zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem buntu oraz ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]