producent drzwi drewnianych, drzwi drewniane na wymiar

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści gwarantują konsumentom wysoką jakość usług oraz dostarczanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale także ich trwałość, uzyskane za sprawą zastosowania w trakcie ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz składaniu modułów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca dbałość o zachowanie kilku wartości: satysfakcji użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, a także całkowitego komfortu użytkowania.

Czym charakteryzują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się ogromną troską o jakość swoich produktów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla klientów, którzy poszukują nietypowych, ale w pełni ergonomicznych oraz solidnych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższy komfort – wydajnie tłumią hałasy z zewnątrz i są świetną izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich oryginalna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem wykonywane są wyłącznie z materiałów najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć też w sferze kontaktów z klientem. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów na miejscu, co da pewność, że montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych na podstawie ich indywidualnego projektu, doskonale zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale również sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]