Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Dowiedz się więcej o Renault części Kraków.

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]