Sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej i pielęgnacji koni

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Kraków sklep jeździecki, znajdziesz na https://horse-trade.pl

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online przybierają na popularności, ponieważ oferują duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep dla koni online

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w tradycyjnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]