Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Kup słój z kranem na superbutelki.pl

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]