Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Zamów sztuczne rzęsy na houseofbeauty.com.pl

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut każdej kobiety. W dzisiejszych czasach nawet panie, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z tworzyw są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – typy

Sztuczne rzęsy to pewna i nieskomplikowana metoda na olśniewające zaakcentowanie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długotrwałe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim przypadku wszystko co trzeba zrobić to przylepić pasek do górnej powieki tuż nad linią naturalnych rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania rzęs, lecz można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych partiach oczu. Obecne w sklepach modele rzęs są wykonywane z wysokiej klasy polimerów, przykładowo z poliestru, ale także z naturalnych surowców, takich jak jedwab, sterylizowane ludzkie włosy czy też włoski pozyskane z norek syberyjskich. Aktualnie popularnością cieszą się też rzęsy wegańskie.

Jak dobrać sztuczne rzęsy?

Sztuczne powinny być delikatne, by nie obciążać powieki i gwarantować wysoki maksymalny komfort, a jednocześnie proste aplikacji i wyjątkowo trwałe. Na rynku znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które wspaniale sprawdzą się na wytwornych imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich zakładania konieczne są specjalne przybory – hipoalergiczny klej, który nie wywoła alergii, jak również pęseta. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, na powieki zaleca się nałożyć odżywkę, która wzmocni prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]