OE Industry – konstruktor i producent oświetlenia dla automotive i mobility

Poznaj ofertę producenta oświetlenia dla automotive i mobility na https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to bardzo istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niewłaściwe ustawienie świateł albo zaniedbanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej klasy niezawodnych świateł jest ważne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z rodzimych producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Co ma w swoim portfolio polski producent oświetlenia do autobusów z Krakowa?

W zasadzie w ofercie OE Industry znaleźć można każdy typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, rolniczych czy specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także używane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacznie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają wiele dni w podróży. A to zaledwie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry dogłębnie analizuje potrzeby swoich odbiorców

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowana grupa specjalistów gotowa urzeczywistnić zamysł kontrahenta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, poprzez produkcję prototypu, aż po certyfikację lampy. Co istotne, OE Industry oferuje także wsparcie posprzedażowe. Wskutek zaangażowania w kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, skrupulatnych analiz oczekiwań swoich kontrahentów oraz budowania wykwalifikowanego zespołu ekspertów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Kontakt:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]