Wyjątkowe, funkcjonalne meble do domu i firmy – o marce Noti

Producent mebli Poznań - dowiedzcie się co może wam zaoferować.

Aranżując wnętrze, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, staramy się zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie i nowocześnie. Jednocześnie pragniemy, aby wnętrza manifestowały naszą indywidualność, a to niekiedy jest niemożliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli wykonywane masowo przez popularnych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele większy aniżeli się wydaje. Polacy także mogą się pochwalić designerskimi, eleganckimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Marka Noti – designerskie meble tworzone z pasją

Noti to wytwórca mebli, aktywny na rodzimym rynku już od ponad dekady i od początku skupia się na tym, by opracowane przez niego meble były komfortowe, proste, a zarazem szykowne i, co najważniejsze, żeby cechowały się wytrzymałością. Marka kooperuje z cenionymi krajowymi designerami, którzy kreują swoje produkty z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, żeby zawsze spełniały one potrzeby użytkownika. Wyróżniającą cechą mebli marki Noti jest to, iż rewelacyjnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są manualnie z wysokiej jakości surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o klimat, między innymi poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je obejrzeć?

Noti oferuje sprzęty, będące interesującą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, jak np. sofy z kolekcji Bouli albo siedziska z kolekcji Rollo czy Trefle. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można zobaczyć wszystkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wybrać te odpowiadające koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowe meble tej marki można obejrzeć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Poza tym kolekcje Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Lublinie, w Katowicach czy w Krakowie.

Źródło zdjęcia: https://noti.pl

Kontakt:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]