Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Zamów catering na wesele na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzty, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a następnie przygotować oraz podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się duży popyt na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie wesela to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór dekoracji sali, sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości przekąsek oraz trunków podawanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć perfekcyjną oprawę. Goście wszak liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i pięknie ozdobione, dania będą wyśmienite i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa w profesjonalny sposób będzie podawać gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych szefów kuchni, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Kartę dań przyjęcia weselnego ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Wesela kierują się własnymi regułami, tak w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient może więc samodzielnie przygotować menu z sugerowanych dań. Warto jednak zaakcentować, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę zamawiającego są gotowe przyrządzić niecodzienne zestawy potraw.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]