Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Zdobądź więcej informacji o ofercie firmy cateringowej w Krakowie na lastrada.pl.

Gdy aranżujesz wystawny event rodzinny czy firmowy, na który spraszasz ogromną liczbę gości, prawdopodobnie nie będziesz mógł w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz szybkie przekąski w hipermarkecie – ważne wydarzenia zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy też w sferze posiłków. Zatem nie powinno się położyć na stołach uczestników najzwyklejszych ciasteczek i słodkich napojów. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, wesel albo komunii, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są odpowiednio dobrane do charakteru poszczególnych eventów, dlatego znacznie różnią się m.in kosztem oraz wachlarzem posiłków dostępnych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie komunikować swoje oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera organizacja imprez rozmaitego typu to codzienność, więc wieloletnia praktyka w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust wszystkich zaproszonych gości.

Catering – wykwalifikowana kadra kelnerska i doskonałe potrawy

Organizacja dań choćby dla skromnej ilości gości może być uciążliwym zadaniem, szczególnie wtedy, jeśli musimy wykonać to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na organizację innych istotnych elementów eventu. Daje to także sposobność podania uczestnikom wyjątkowych posiłków przyrządzanych przez wykwalifikowanych kucharzy. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż ważnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich kompozycja. Poza tym podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]