Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Zdobądź więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro projektów Kraków na joannaklusak.com.

Biuro architektoniczne oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga realizować marzenia osób, które chcą zamieszkać w funkcjonalnym i komfortowym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a później aktywnie monitorować przebieg robót, zaplanować renowację domu lub zaproponować aranżację już istniejących mieszkań, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu domków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie po prostu komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych czy wnętrz mieszkalnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi pensjonaty, biura, żłobki czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może też przygotować plan przestronnych i funkcjonalnych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]