Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Zamów serwis okien PCV na www.serwismeteo.pl

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle wpływają również warunki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]