Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Oferta przyjęcia w ogrodzie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Kiedy ktoś mówi o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również „osiemnastki”, ceremonie chrztu czy komunie święte. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas musimy zabukować pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak dobrać miejsce?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei imprezy, w których znaczną grupę uczestników będą najmłodsi, a więc ceremonie chrztu bądź komunie, dobrze jest urządzać w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znużą się tak szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania podawane uczestnikom również powinno się dopasować do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre potrawy, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Organizacja przyjęć – rozważ wynajem sali Pałac Radziwiłłów

Znalezienie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskiej oprawie odbywają się tu chrzty, przyjęcia komunijne oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez trudu można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy impreza zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści mniej więcej trzystu gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, przez rozstawienie i przystrojenie stolików, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]