Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Zainteresowany Kraków Balice parking? Kliknij tutaj

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]