Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Kompleksową pomoc specjalisty w tym zakresie otrzymasz na tej stronie

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]